logo

2020 Öğretmen Atama Sayısı Açıklandı!

2020 Öğretmen Atama Sayısı Açıklandı!

2020 yılında öğretmen atama sayısının kaç olacağı merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bu konuda kendisine yöneltilen sorulara net bir rakam vermeden çalışma yaptıklarını aktarmış ancak atama sayısı ile ilgili herhangi bir rakam belirtmemişti.

020 yılında öğretmen atama sayısının kaç olacağı merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bu konuda kendisine yöneltilen sorulara net bir rakam vermeden çalışma yaptıklarını aktarmış ancak atama sayısı ile ilgili herhangi bir rakam belirtmemişti.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur Sosyal medya hesabından yaptığı son dakika açıklamasında 2020 yılında öğretmen atama sayısının 20 bin olduğunu açıkladı.

Milletvekili Cesur “Bir de müjdeli haber vereyim! Bütçede Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yanına giderek öğretmen atamalarını sordum.1 hafta içinde 20 bin atama var dedi Sn. Bakan. Ben onun yalancısıyım. Olmazsa da takipçisiyim tabi ki!” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur açıklamalarının devamında “700 bin öğretmen atama bekliyor. 1 haftaya açıklanması müjde olan kısmı. Kalanlar için takibe devam. En az 60 bin olmalı bu dönem.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Kpsscafe

Etiketler: » » »
2409 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.