logo

AÖF Vize Sınavı Giriş Belgesi Çıkartma Ekranı (Sınav Yerleri)

AÖF Vize Sınavı Giriş Belgesi Çıkartma Ekranı (Sınav Yerleri)

aof-vize-sinavi-giris-belgesi-cikartma-ekrani-sinav-yerleri-kamumemurlar-com

2016 AÖF vize sınavı giriş yerleri açıklandı mı? Binlerce üniversite öğrencisinin gireceği AÖF vize sınav giriş belgesi nereden çıkarılır? İşte Anadolu Üniversitesi’nin düzenlediği AÖF sınavı ile ilgili tüm detaylar.

AÖF (2016) sınav yerleri henüz açıklanmadı. Binlerce üniversite öğrencisinin merakla beklediği AÖF vize sınav giriş belgesi haberimizde bulunan bağlantıdan çıkartabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi tarafından AÖF sınav giriş yerleri açıklanır açıklanmaz sınav giriş belgelerine ulaşabilirsiniz. Peki AÖF sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? İşte memurluk sınavı ile ilgili tüm detaylar

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ ÇIKARTMAK İÇİN TIKLAYINIZ

4 YANLIŞ 1 DOĞRUYU GÖTÜRECEK Mİ?

Anadolu Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan tarafından yapılan açıklamaya göre 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı dönemi içinde artık 4 yanlış 1 doğruyu götürecek. Yani her yanlış cevap 0.25 doğru cevabı eksiltmiş olacak.

Gündoğan yaptığı açıklamada “YÖK Ölçme değerlendirme ile ilgili bir standart oluşturmak istiyor. YÖK ün belirlemiş olduğu usul ve esaslara göre bu yıldan itibaren Açıköğretim fakültesi (AÖF) yanlış cevapların doğru cevapları götürme uygulamasını yapacağız. Bu değişiklik sadece bizde değil, ülkemizde eğitim sunan tüm Açıköğretim fakülteleri tarafından uygulanacaktır “ dedi.

AÖF VİZE SINAVI NE ZAMAN?

AÖF Güz Dönemi vize sınavları 26 Kasım cumartesi ve  27 Kasım pazar günü iki oturumlu yapılacak. Güz Dönemi finalleri ise 14 Ocak cumartesi günü ve 15 Ocak pazar günü iki oturumlu yapılacak.

AÖF Bahar Dönemi vize sınavları 15 Nisan cumartesi ve 16 Nisan pazar günü iki oturumlu yapılacak. Bahar Dönemi finalleri 27 Mayıs cumartesi ve 28 Mayıs pazar günü iki oturumlu yapılacak

2016-2017 Öğretim Yılı AÖF tek ders sınavı ise 15 Temmuz cumartesi günü yapılacak.

Etiketler: » » » » » » » » » »
5579 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.