logo

Geri Sayım Başladı! Türkiye İçin Tarihi An

Geri Sayım Başladı! Türkiye İçin Tarihi An

Geri Sayım Başladı! Türkiye İçin Tarihi An-kamumemurlar.com

Demokratikleşme Paketi, bugün Başbakan Erdoğan tarafından Saat 11.00’de Açıklanacak.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, demokratikleşme paketinin açıklanacağı basın toplantısını, 30 Eylül Pazartesi günü saat 11.00’de Başbakanlık Yeni Bina’da yapacak.

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’nın koordinatörlüğünde hazırlanan demokratikleşme paketi bugün açıklanıyor.

Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra başbakan yardımcıları ve bakanların da katılacağı basın toplantısı saat 11.00’de başlayacak. Başbakanlık Yeni Bina’da yapılacak toplantıya, yazılı ve görsel basının genel yayın yönetmenleri ve Ankara temsilcileri de davet edildi.

Erdoğan yapacağı basın açıklaması, Başbakanlık Basın Merkezi tarafından verilecek frekans üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.

Basın açıklaması ayrıca, eş zamanlı olarak İngilizce ve Arapça’ya da çevrilecek. Demokratikleşme paketiyle ilgili Başbakan Erdoğan’ın ile Başbakan Yardımcıları Bekir Bozdağ, Beşir Atalay ve Bülent Arınç’ın başkanlığında çok sayıda toplantı düzenlenmiş ve Başbakan Erdoğan bu paketi bizzat kendisinin açıklayacağını söylemişti
Haber7

Etiketler: » » » » » » »
1019 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.