logo

Hüseyin Çelik’ten POMEM Adaylarına Randevu

HÜseyin Çelik'ten POMEM Adaylarına Randevu-kamumemurlar.com

13. Dönem Polis Meslek Eğitimi (POMEM) öğrenci seçme mülakatında 14. Dönem adayları olarak belirlenen ancak 7 ay sonra hakları sonlandırılan 3170 yedek aday seslerini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik’e duyurdu.

21-27 Ekim 2013 tarihleri arasında yapılan 13. Dönem Polis Meslek Eğitimi (POMEM) öğrenci seçme mülakatında, 14. Dönem adayları olarak belirlenen 3170 yedek aday yaşadıkları mağduriyetin giderilmesi için hükümet kanadına seslerini duyurmaya çalışıyor.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Ferda Yıldırım’ın moderatörlüğünü yaptığı Basın Kulisi programında gündeme dair konuları yanıtlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, hem kendisine hem de programa sosyal medya aracığılı ile ulaşan POMEM adaylarına görüşme sözü verdi.

BANA HAKLI OLDUĞUNUZA DAİR BELGELERLE GELİN

İlk olarak İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın sözünü hatırlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, “Ben program öncesi İçişleri bakanımızla da görüşme yaptım. Zaten bakanımızın söylediği ‘bizim ihtiyacımız olduğu zaman polis alıyoruz’ şeklinde. Benim POMEMci arkadaşlardan ricam bana yazsınlar. E-mail atabilirler, Genel Merkeze mektup getirebilirler. Bu arkadaşlar bana haklı olduklarına dair belge getirsinler. Twitter’de örgütlenip biz buradan sonuç alırız denildiğinde çoğu zaman sonuç alınmıyor ters tepiyor. İnsanları bıktırmayın” dedi.

TEMSİLCİ SEÇİP GELSİNLER, GÖRÜŞELİM GÖRÜŞTÜRELİM

14. Dönem POMEM adaylarına görüşme yöntemlerin öneren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, “POMEMci arkadaşlar bana her şeyi sorabilir, her türlü sorunlarını dile getirebilir. Bende öper başıma koyarım. Bana mail atabilirler, Genel merkeze zarf içinde getirebilirler. Benim meclisteki ofisime bırakabilirler. Hatta bir yöntem daha söyleyeyim. Kendi aralarında organize olsunlar. İki veya üç kişi temsilci göndersinler. Ben Genel merkezde onlarla görüşürüm ve onların görüşmesi gereken insanlarla da onları görüştürürüm” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » »
Share
5744 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.