logo

KPSS Lisans Başvurusu Yarın Sona Eriyor

KPSS lisans düzeyi başvuruları geçtiğimiz hafta başladı. ÖSYM, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyi başvurularının 21 Mayıs’a kadar alınacağını duyurdu. 2018 KPSS lisans düzeyinde 22 Temmuz, 28 Temmuz ve 29 Temmuz günlerinde sabah ve öğleden sonra uygulanacak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyi Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi, Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) başvuruları geçtiğimiz günlerde başladı. KPSS lisans başvuruları 21 Mayıs’a kadar devam edecek.

2018 KPSS Ücreti Hangi Bankaya Yatırılacak? 2018 KPSS Ücreti Ne Kadar?

ÖSYM’nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 2018 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde 22 Temmuz, 28 Temmuz ve 29 Temmuz günlerinde sabah ve öğleden sonra uygulanacak.

 KPSS Başvurusu Nasıl Yapılacak? KPSS Başvurusu Ne Zaman Bitecek?

ÖABT, Milli Eğitim Bakanlığı öğretmen atamalarına katılacak öğretmen adayları için alanlarına bağlı olarak 5 Ağustos’ta, Diyanet İşleri Başkanlığında din hizmetlerinde görev almak isteyenlerin katılacakları Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) 9 Aralık’ta yapılacak.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
3176 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.