logo

Yeni iPhone’nun İlk Görüntüleri Sızdırıldı!

Yeni iPhone'nun İlk Görüntüleri Sızdırıldı!-kamumemurlar.com

iPhone 7 Plus’un sızan yeni prototipine göre hoş bir mavi renk seçeneği iPhone 7 Plus’a eklenmiş durumda.

iPhone 7 Plus prototipin ötesinde tasarımı daha önce sızdırılmıştı. Bugün sızan prototipe göre hoş bir mavi renk seçeneği iPhone 7 Plus’a eklenmiş durumda.

iPhone 7 söylentileri piyasada çok sayıda var olmasına rağmen bir çoğu asılsız çıkmıştı. Belki de haberde bahsedeceğimiz mavi iPhone 7 Plus da sahte.

Fotoğrafta gördüğümüz gibi prototipte istediğimiz tasarım yenilikler var ve iOS çalışır durumda. Bu görüntüler iFeng tarafından yayınlanan ve Malignant tarafından Twitter’da yayınlanan fotoğraflar. Ayrıca cihazın ismi ilginçtir ki ”iPhone 7 Pro” olarak lanse edilmiş.

iPhone 7 Plus-kamumemurlaar.com

Biz iPhone 7 Pro’nun henüz birdaha ki cihaz serisinde olup olmadığı bilinmezken yeni gelen raporlar diğer modellerden farklı olarak daha güçlü ve daha yenilikçi bir modelin olduğunu söyledi. Ancak bu modelin pazar değeri diğerlerine göre daha pahalı olabilir.

Prototipe baktığımızda anten bantlarının olmadığını, 3.5mm jack’ın yerine yeni bir hoparlör ızgarasının olduğunu ve çift lensli yeni bir iSight kamera olduğunu söyleyebiliriz. Ancak ana ekran tuşunda duyarlılık özelliği var mı onu söyleyemeyiz.

Mavi bir iPhone 7’nin tanıtılıp tanıtılmayacağı belli değil. Fakat bu tarz haberlerin tanıtım gününe kadar sürekli karşımıza çıkacağı muhakkak. Yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Haber7

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
626 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.