logo

Yıpranma Yıl Sonuna Kadar Çıkacak

Yıpranma Yıl Sonuna Kadar Çıkacak

Yıpranma Yıl Sonuna Kadar Çıkacak-kamumemurlar.com

Bakan Müezzinoğlu’ndan müjde: İnşallah Meclis açılır açılmaz Çalışma Bakanlığımız ile birlikte konuyu değerlendirip yıl sonu itibariyle çalışanların bu beklenti ve haklarını yerine getireceğiz.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkmedya Yayın Grubu’nu ziyaret etti. Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu ile sohbet eden Müezzinoğlu, özel açıklamalar yaptı. Sağlık çalışanlarına yıpranma payı ile ilgili müjde veren Müezzinoğlu, “Bu anlamda Sayın Cumhurbaşkanımızın 13 Haziran’da, ‘bu yıl sonuna kadar yıpranma payı ile ilgili düzenlemeyi yapacağız’ diye sağlık çalışanlarına verdiği bir söz var. Şimdi inşallah Meclis açılır açılmaz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’mızla bu konuyu değerlendirip yıl sonu itibariyle onların da bu konudaki beklentilerini ve haklarını yerine getirmiş olacağız” dedi.

GIPTA EDİLİYOR

Müezzinoğlu şöyle devam etti: “Bizim sağlık çalışanları önemli. Yani bugün dünyanın gıpta ettiği sağlıkta bir başarımız var. Ve bu başarıyı biz hekimlerimiz, hemşireleriz, ebelerimiz ve sağlık çalışanlarımızla yakaladık. Onların fedakarlıklarının karşılığını verebilmemiz mümkün değil. Ama mutlaka imkanlarımız çerçevesinde onları mağdur etmemek gibi bir görevimiz ve sorumluluğumuz var. İnşallah bunu da yıl sonuna kadar gerçekleştirmiş olacağız.”

Kaynak: Güneş Gazetesi

Etiketler: » » » » » » » » »
1980 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.