logo

Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Alım İlanı

Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Alım İlanı

 

Günden güne değişen ekonomi hem yaşam koşullarını zorlaştırmakta hem de yatırımcıların nereye doğru yatırım yapmaları gerektiği konusunda kararsız bırakmaktadır. Ekonomi haberleri her gün farklı bir tablo ile karşımıza gelmektedir. Sürekli hareket halinde olan borsa piyasası yükselişte olan altın fiyatı değişen kurlar ekonomi haberleri ilgili durumu açıkça ortaya koymaktadır.
Türkiye ekonomisi hem ülkesel krizler hem de dünya genelinde yaşanmakta olan krizler nedeni ile sürekli değişkenlik göstermekte ve her geçen gün yaşam daha da zorlaşmaktadır. Son yıllarda artan altın fiyatı ekonominin gidişatı konusunda yaşanan sıkıntıları açıkça gözler önüne sermektedir. Özellikle çeyrek altın fiyatları son aylarda oldukça hareketli bir seyir sergilediğinden dolayı eskiden yastık altı yapılan ve unutulan altın yatırımları günümüzde insanları korkutan bir yatırım aracı haline gelmiştir.
Ani yükselişle birlikte yastık altı yatırımcılarının yüzünü güldüren çeyrek altın fiyatları son aylarda değişken yapısı ile birlikte yatırımcıların endişe duymasına yol açan bir yatırım şekli olarak görülmektedir. Sürekli yükselişte olan enflasyon fiyatları normal halkı oldukça zorlamakta ve yaşam standartlarının daha da düşmesine yol açmaktadır. Artış gösteren kur altın ve gıda fiyatlarına karşılık alınan maaşların aynı seviyede kalması insanların isyan etmesine yol açmakta ve ister istemez ekonominin gidişatı korkutucu boyutlara varmaktadır.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
1521 Kez Görüntülendi.