logo

Künye

İnternet Adresi

www.kamumemurlar.com

E-Posta Adresi

İletişim/e-mail/Contact

kamumemurlar@hotmail.com

info@kamumemurlar.com

Genel Yayın Yönetmeni & Sorumlu Müdür

Ahmet AKKUŞ

Editör

Alparslan HASAN

Haber İrtibat Merkezi

Kamumemurlar.com haber, ilan, forum,reklam ve diğer servislere ilişkin bilgi talepleri, tekzip,düşünce ve önerileriniz için kamumemurlar@hotmail.com  iletişim adresimizi kullanınız.

Reklam

Reklam için kamumemurlar@hotmail.com adresimizi kullanınız.

Yasal Uyarı

© Copyrigth 2013 Kamumemurlar.com. Bütün hakları saklıdır. Kamumemurlar.com’un yazılım,haber,resim,röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları  Kamumemurlar.com’a aittir.Bunlar  Kamumemurlar.com’un izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Fesih

Herhangi bir zamanda ve hiç bir uyarı ve ihtara gerek olmaksızın Kamumemurlar.com uygun gördüğü takdirde ve hiç bir gerekçe göstermeden web sitesini kullanımınızı veya web sitesine erişiminizi engelleyebilir.Kurallar ekleyip veya kaldırabilir.İstediği zaman değişebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kamumemurlar.com bilgi talepleri,tekzip,düşünce ve önerileriniz için kamumemurlar@hotmail.com iletişim adresini kullanınız.

Sorumluluk

Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Kullanım ve Gizlilik Şartları

Kullanım ve Gizlilik Şartlarını lütfen okuyunuz! ” Kullanım ve Gizlilik Şartları

Künye Notu

Kamumemurlar.com basın – yayın meslek ahlak ve ilkelerine uymaya söz vermiştir.

*Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.

**Sitemizde her türlü yazı vb. durumlar “uyarı ve kaldır” sistemi ile çalışmaktadır. Kullanıcılarımızı rahatsız eden herhangi bir durumda veyahut telif hakkı gibi ihlalin olduğunu düşünüyorsanız “uyarı ve kaldır” kuralı gereği lütfen iletişime geçiniz, aksi halde kesinlikle sorumluluk kabul edilmemektedir. İş çalışma ve saatleri arasında mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.